Tilbake til alle rapporter

Masse vann i gang og sykkelveien.

Rapportert i kategorien Fortau/gangstier anonymt 12:49, fredag 19 februar 2021

Sendt til Statens vegvesen region sør og Sandefjord mindre enn et minutt senere

Umulig å passere, må hoppe ut i veien. Ingen drenering?

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Det ble ikke gjort noe som helst, snøen smeltet av seg selv til slutt

    Publisert anonymt 14:26, fredag 19 mars 2021, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter