Tilbake til alle rapporter

Gatelys lyser ikke

Rapportert i kategorien Gatelys av Steffen André Holberg 22:09, fredag 19 februar 2021

Sendt til Statens vegvesen region midt og Eide mindre enn et minutt senere

Gatelys lyser ikke i Beinhaugen, og fra Beinhaugen i retning Eidehallen, langs Krakelivegen, samt øvre del av Øvre Sandhaugbakken! Har meldt om enkelte nyere lys også tidligere!

Ber om at dette fikses da det har vært ofte

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter