Tilbake til alle rapporter

Strøing

Rapportert i kategorien Gater/Veier av Ranya Karlsen 03:03, søndag 21 februar 2021

Sendt til Statens vegvesen region øst og Stange 2 minutter senere

Hei. Kan det vær så snill å bli strødd i denne veien?? Det er såpeglatt (som sikkert mange andre steder også), men for å unngå kollisjoner bør det på med grus. Jeg står på skrå i den andre svingen, sklei der kl 0130. Ringt etter veihjelp. Gikk/gått hjem for å vente, men det var så vidt en kom opp veien på beina...

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter