Tilbake til alle rapporter

Gatelys gått

Rapportert i kategorien Gatelys av Jonas V. 16:47, søndag 21 februar 2021

Sendt til Bærum og Statens vegvesen region øst 3 minutter senere

Gatelys i Voll Terrasse har gått. Virker sporadisk. Lyset er i en sving som gjør det uoversiktelig her.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Ingenting er gjort med dette gatelyset. Virker fortsatt kun sporadisk. Lyser på ettermiddagen, og skrur seg av om kvelden.

    Sendt inn av Jonas V. 16:07, mandag 29 mars 2021

  • Gatelyset fungerer kun sporadisk.

    Sendt inn av Jonas V. 07:27, onsdag 1 september 2021

  • Lyset er utbedret nå

    Sendt inn av Jonas V. 07:06, fredag 8 oktober 2021, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter