Tilbake til alle rapporter

Smeltevann flommer utover veien

Rapportert i kategorien Tette avløpsrister anonymt 17:39, søn. 21 februar 2021

Sendt til Stange 1 minutt senere

Smeltevann flommer utover veien. Må være et tett avløp i nærheten?

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    Publisert anonymt 19:42, søn. 21 mars 2021, markert som fikset

  • Gatebelysning ute av drift innerst i Teglvegen. Dette var et problem sist vinter også uten at det ble fikset .

    Publisert anonymt 22:49, fre. 13 august 2021

  • Gatebelysning utenfor Teglvegen 15 er på nytt ute av drift. Vet at det har vært fikset,men nå er det mørkt igjen.

    Publisert anonymt 20:53, tor. 7 oktober 2021

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter