Tilbake til alle rapporter

Snø ligger ubrøytet på ca halvparten av fortau retning Maxi (vestgående side)

Rapportert i kategorien Snøbrøyting av Roar Kverneng 21:23, mandag 22 februar 2021

Sendt til Hamar og Statens vegvesen region øst 2 minutter senere

Halve fortauet er ubrøytet. Møtende fotgjengere må passere hverandre ved at den ene må gå ut i vegbanen. Dette er livsfarlig! Funksjonshemmede / rullestolbrukere har ikke sjanse til å ta seg trygt frem på fortauet. Betaler kommunen /fylke full pris for så dårlig utført brøyting?

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Snøen er borte

    Publisert anonymt 09:14, lørdag 10 april 2021, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter