Tilbake til alle rapporter

Glatt veg

Publisert av Tine Solbakken 08:41, onsdag 24 februar 2021

Sendt til Hedmark og Stange 3 minutter senere

Hei! Denne avstikker vegen i dragonvegen blir ofte glemt når det gjelder å brøyte og gruse. Ofte har vi måtte brøyte selv da de itte tar hele vegen som er offentlig og nå er det så glatt der at ungene gruer seg til å gå på skolen. Både i går og i dag har jeg kjørt min egen sønn og en nabo gutt da de er livredd for å falle og slå seg. I morgen har jeg itte mulighet og jeg vet dem gruer seg. Så hadde vært fint om dere kunne fått grusa litt her. Dette gjelder avstikker vegen i dragonvegen (gjelder for husene 19,21,23,25 og 27!

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    Sendt inn av Tine Solbakken 10:28, onsdag 24 mars 2021, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter