Tilbake til alle rapporter

Hele veien er ødelagd og full i slag hull , understell på bilen blir ødelagt

Rapportert i kategorien Gater/Veier anonymt 20:48, torsdag 25 februar 2021

Sendt til Radøy og Statens vegvesen region vest 1 minutt senere

Vei er helt ødelagt , full i slaghull og nedsig/utsig

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter