Tilbake til alle rapporter

20 cm dypt hull like før Paulabakken på Gammelveien

Rapportert i kategorien Hull i vei av einar.vaagland@gmail.com 12:21, søndag 28 februar 2021

Sendt til Statens vegvesen region midt og Halsa 3 minutter senere

Vårløsning

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Hull i vegbanen er utbedret

    Informasjon om observasjon fra publikum Id: 21032 Kategori: Vei og fortau Feil: Skader på vei og fortau Underkategori: Hull i veg Adresse: Gammelvegen 68 Koordinater: 63.121158735399746, 8.282060623168944 (Google maps) Beskrivelse: Hull i vegbanen

    Vennlig hilsen Heim kommune

    Sendt inn av einar.vaagland@gmail.com 12:59, onsdag 3 mars 2021, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter