Tilbake til alle rapporter

Flere mørke gatelys på strekningen flatset og utover til møst. Telte 23stk som var mørke frem til møstkrysset

Rapportert i kategorien Gatelys av Henning ove lyngvik 02:18, tirsdag 2 mars 2021

Sendt til Statens vegvesen region midt og Kristiansund 2 minutter senere

23 mørke gatelys på strekningen flatset- møstkrysset. Adresse Møstveien

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter