Tilbake til alle rapporter

Stor dam, til fare for trafikk og barn

Rapportert i kategorien Gater/Veier av Thor Åge Bru 11:49, tirsdag 2 mars 2021

Sendt til Statens vegvesen region øst og Stange 1 minutt senere

Stor dam danner seg flere ganger i året. Barn liker å leke der midt i veien, vannet går ikke naturlig bort.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • .

    Publisert anonymt 11:49, tirsdag 2 mars 2021

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 12:01, tirsdag 30 mars 2021

  • Personvern ikke opprettholdt

    Publisert anonymt 16:23, onsdag 13 oktober 2021, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter