Tilbake til alle rapporter

Dype spor, is og slush

Rapportert i kategorien Snøbrøyting anonymt 12:54, tir. 2 mars 2021

Sendt til Alta og Statens vegvesen region nord 1 minutt senere

Mye hull, slush is og snø som må skrapes vekk. Er dype spor og fare for å ødelegge kjøretøy og havne i feil kjørefeil. Dette er spesielt i svingen inn til måsesvingen og Svaneveien starten og ett stykke innover. Må tas før det får blitt helt til is.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?