Tilbake til alle rapporter

Det er flere hull i øvre sjikt av asfaltdekket på Torvmyrveien i område fra rundkjøringen ved Randaberg Arena og østover mot Harestad bedehus.

Rapportert i kategorien Hull i vei av Thom Fosselie 10:12, ons. 3 mars 2021

Sendt til Randaberg og Statens vegvesen region vest 2 minutter senere

Problemet er vedvarende og økende.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?