Tilbake til alle rapporter

Store hull i veibanen

Rapportert i kategorien Hull i vei av Ole Morten 15:04, onsdag 3 mars 2021

Sendt til Verdal og Statens vegvesen region midt mindre enn et minutt senere

Store hull i veikryss

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • H

    Sendt inn av Arild Svartås Johansen 22:30, mandag 15 mars 2021

  • Fra Randis gatekjøkken og helt ned til pumpehuset er Kassefabrikkvegen veldig dårlig, mange hull.

    Sendt inn av Arild Svartås Johansen 12:12, tirsdag 16 mars 2021

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    Sendt inn av Ole Morten 16:14, onsdag 31 mars 2021, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter