Tilbake til alle rapporter

Ufremkommelig med sykkel, må skrapes

Rapportert i kategorien Snøbrøyting av Marius Møllersen 12:30, torsdag 4 mars 2021

Sendt til Sør-Varanger og Statens vegvesen region nord 5 minutter senere

Maskinspor langs sykkelstien 4. mars rundt klokka 8:00, men ingen tegn til faktisk snørydding. Sykkelstien hele veien opp til toppen av Prestøya har en del snø og også mange mindre klumper av is/snø som kommer fra brøyting av veien.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    Sendt inn av Marius Møllersen 21:51, fredag 9 april 2021, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter