Tilbake til alle rapporter

Gatelys blinker

Rapportert i kategorien Gatelys anonymt 22:00, fre. 5 mars 2021

Sendt til Fedje og Statens vegvesen region vest 4 minutter senere

Gatelys i Mulevegen 30 blinker i perioder veldig mye. I tillegg er det veldig svak/dårlig belysning på de 2 gatelysene mellom Mulevegen 30 og Mulevegen 32.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?