Tilbake til alle rapporter

Mørk snarvei

Rapportert i kategorien Gatelys anonymt 22:55, tirsdag 9 mars 2021

Sendt til Statens vegvesen region sør og Hol 5 minutter senere

Her er det en snarvei som blir brukt av skolebarn og ungdom, gamle og voksne, men den er fryktelig mørk om vinteren. Kanskje vi kunne fått opp et gatelys eller to der?

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter