Tilbake til alle rapporter

Glatt

Rapportert i kategorien Gater/Veier anonymt 13:57, onsdag 10 mars 2021

Sendt til Sør-Varanger og Statens vegvesen region nord 3 minutter senere

Glatt i bakken. Leveranse stoppet opp pga de ikke kom opp bakke.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Beskjeden er mottatt. Saken er sendt videre til kommunens driftsavdeling.

    Sendt inn av Pål Håvard Ravna 10:55, torsdag 11 mars 2021, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter