Tilbake til alle rapporter

Gatelysene slukket.

Rapportert i kategorien Gatelys anonymt 21:27, ons. 10 mars 2021

Sendt til Stange og Statens vegvesen region øst 3 minutter senere

Den siste måneden har gatelysene vært slukket i 10 dager. Dette skjer hver måned. Begynt å skrive opp alle datoer gatelysene er mørke.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Still open, via questionnaire, 23:23, fre. 9 april 2021

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren; State changed to: Løst, 16:48, søn. 9 mai 2021

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    State changed to: Løst

    Publisert anonymt 16:48, søn. 9 mai 2021

  • Jeg gjentar min frustrasjon over gatelysene i Hovshagan på Tangen ,de har nå igjen vert totalt mørklagt siden Man 1/11-21 attpå til i den mørkeste tiden av året.Dette må vel kategoriseres som ett reelt sikkerhets problem. Håper dette vil bli tatt tak i meget snart!!.

    Publisert anonymt 17:09, ons. 3 november 2021

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?