Tilbake til alle rapporter

Helt sinnsykt hullete

Rapportert i kategorien Hull i vei anonymt 19:38, lørdag 13 mars 2021

Sendt til Statens vegvesen region midt og Steinkjer 2 minutter senere

Står i TA at veien er ordnet men gud å meg for en dårlig vei. Det er så ille med hull at man vet ikke hvor mam skal kjøre å det går i 1 gir, litt i 2 gir.. Kan da seriøst ikke mene at dette er ordnet opp???? Ille at vi må ordne opp biler pga skader.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Tok lang tid men ble lagt asfalt til slutt👍🏼

    Publisert anonymt 23:47, lørdag 10 april 2021, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter