Tilbake til alle rapporter

Utilstrekkelig skjærming av gatelys, som dermed lyser inn i soverommet mitt.

Rapportert i kategorien Gatelys anonymt 18:01, søndag 14 mars 2021

Sendt til Oslo og Statens vegvesen region øst 3 minutter senere

Gatelyset har ingen form for skjærming bort fra gaten og lyser rett inn i stua og soverommet mitt. Jeg syns det er litt unødvendig, da målet med gatelykten er å lyse på gaten, ikke inn til meg.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter