Tilbake til alle rapporter

Mangler skilt som viser stedsnavn og strekning.

Rapportert i kategorien Veinavn-skilter anonymt 20:03, søn. 14 mars 2021

Sendt til Søgne og Statens vegvesen region sør 1 minutt senere

Det mangler skilt ved vegkryss Brunvatneveien- Ramslandsveien som peker inn mot Ramsland og viser hvor langt det er inn. Dette har manglet lenge.

Det er etter kommunesammenslåingen blitt generelt dårlig oppfølgelse og vedlikehold på veien.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Oppdateringer

  • Dype hull og krakkeleringer i asfalten. Der bilister svinger "utenom" hullene begynner asfaltkanten enkelte steder å gi etter og veien synker ned mot grøfta.

    Sendt inn av Rita Junker Lian 14:40, søn. 11 april 2021

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren; State changed to: Løst, 22:23, tir. 13 april 2021

  • Det ble utbedret skader på veien ved å kontakte kommunen med telefonen. Ingenting er skjedd på bakgrunn av denne nettsiden. Bare tull dette her virker det som. Og vedlikehold og tilsyn er ræva.

    State changed to: Løst

    Publisert anonymt 22:23, tir. 13 april 2021

  • Det står i oppdateringer at det er en asfaltkant.... Det er ingen asfalt på Ramslandsveien, kun dårlig vedlikehold.

    State changed to: Åpen

    Sendt inn av Anders Ramsland 22:24, tir. 13 april 2021

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?