Tilbake til alle rapporter

Feil justert lys?

Rapportert i kategorien Gatelys anonymt 21:06, man. 15 mars 2021

Sendt til Snillfjord og Statens vegvesen region midt 4 minutter senere

Lysene som er montert på åstfjordbrua blender når det mørkner. Disse bør justeres. Direkte trafikkfarlig å bli blendet på en slik måte

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?