Tilbake til alle rapporter

Manglende trafikkskilt for fotgjengerovergang

Rapportert i kategorien Trafikkskilter anonymt 23:17, mandag 15 mars 2021

Sendt til Oslo og Statens vegvesen region øst 2 minutter senere

I dette krysset hvor fire veier møtes ved to busstopp i tillegg til idrettsbane og busstrase mangler trafikkskilt for fotgjengerovergang. I tillegg er hekk på høyre side i bildet såpass høy at det er vanskelig å se om det kommer biler fra høyre, og dette gjør bilfører oppmerksom på flere forhold enn selve fotgjengerovergangen i tillegg til at man først ser fotgjengere når man er forholdsvis nær overgangen. Skilting og sikt bør utbedres.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter