Tilbake til alle rapporter

Dårlig sikt til gangsti når man skal kjøre ut på E6 fra Ringvegen

Rapportert i kategorien Snøbrøyting anonymt 08:04, tirsdag 16 mars 2021

Sendt til Nordreisa og Statens vegvesen region nord 1 minutt senere

Det er mye snø som hindrer sikt til gangsti rundt Gamlegården når man skal kjøre ut på E6 fra Ringvegen. Noen må fjerne snø dungen som ligger der.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    Publisert anonymt 08:23, tirsdag 13 april 2021, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter