Tilbake til alle rapporter

Sliten bil har stått parkert her i over en måned

Rapportert i kategorien Forlatte kjøretøy anonymt 08:53, onsdag 17 mars 2021

Sendt til Oslo 1 minutt senere

Denne bilen har stått her i en måned eller to og virker forlatt. Nummerskilt er fra Litauen. Har forsøkt å finne ut hvem som eier den, men det eneste jeg har klart å ta rede på er at den ikke er forsikret.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter