Tilbake til alle rapporter

Fartsdump er for liten. Biler kjører for fort her. Det er mye barn som leker i veien. Trenger også et skilt som opplyser om dette?

Rapportert i kategorien Gater/Veier av Vidar Karlsen 14:44, onsdag 17 mars 2021

Sendt til Statens vegvesen region sør og Tønsberg mindre enn et minutt senere

Fartsdump på bildet er helt flat. Den har ingen hensikt så flat den er nå. Det er heller ingen skilt i begynnelsen av gaten som opplyser om mye barn som leker her. Mange biler kjører svært fort her nå.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter