Tilbake til alle rapporter

Pære i veilys er defekt

Rapportert i kategorien Gatelys anonymt 22:01, torsdag 18 mars 2021

Sendt til Larvik og Statens vegvesen region sør 4 minutter senere

Pære i veilys utenfor husnummer 30 slukket nå i kveld. Alle andre veilys i gaten fungerer.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Pære ble byttet etter ca 1 uke, raskt levert

    Publisert anonymt 22:23, torsdag 15 april 2021, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter