Tilbake til alle rapporter

Problemer med mye vann

Rapportert anonymt 22:09, torsdag 18 mars 2021

Sendt til Nesset og Møre og Romsdal mindre enn et minutt senere

Problemer med mye vann som renner fra veiskulder og over på innmark som gjør området vanskelig og til tilder umulig og bruke

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • .

    Sendt inn av kim andre reitan klokset 01:41, torsdag 13 mai 2021, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter