Tilbake til alle rapporter

Manglende veimerking i Vækerøveien

Rapportert i kategorien Fortau/gangstier av Silje Kragstad 08:38, lørdag 20 mars 2021

Sendt til Oslo og Statens vegvesen region øst 2 minutter senere

I flere måneder har vækerøveien fra bestumveien og ned til E18 manglet veimerking. Både midtstripe og tre stykk fotgjengeroverganger står umerket. Mange små barn krysser disse fotgjengerovergangene daglig på sin skolevei. Dette haster å få utbedret.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter