Tilbake til alle rapporter

Mørkt armatur, mangler glass og lyspære er knust.

Rapportert i kategorien Gatelys av Aleksander Kvåle 01:24, tirsdag 23 mars 2021

Sendt til Statens vegvesen region sør og Sandefjord 1 minutt senere

Det er en mørk mast i gata mi :) Dette er en av fire armaturer i boligfeltet, så greit om det fungerer. Mørklegger hele stikkveien her.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 15:45, tirsdag 20 april 2021

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 18:06, onsdag 19 mai 2021

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter