Tilbake til alle rapporter

Glatt pga stor mengde av strøsand.

Rapportert i kategorien Gatefeiing anonymt 08:22, tirsdag 23 mars 2021

Sendt til Høyanger og Statens vegvesen region vest 2 minutter senere

Glatt pga store mengder av strøsand.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 09:03, tirsdag 20 april 2021

  • Alltid vanskelig, må purre og purre.

    Publisert anonymt 09:03, tirsdag 20 april 2021

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 11:59, onsdag 19 mai 2021

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter