Tilbake til alle rapporter

Rushtidsbommen står åpen

Rapportert i kategorien Trafikkskilter av Anders Kirkhus 08:24, tirsdag 23 mars 2021

Sendt til Bærum og Statens vegvesen region øst 1 minutt senere

Rushtidsbommen står åpen nå klokka 08.20 og har gjort det i minst ti minutter.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Og den står åpen i dag også

    Sendt inn av Anders Kirkhus 08:21, onsdag 24 mars 2021

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    Sendt inn av Anders Kirkhus 09:03, tirsdag 20 april 2021, markert som fikset

  • Og den står fortsatt åpen og har gjort det i hele vinter og vår

    Publisert anonymt 08:47, mandag 10 mai 2021

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter