Tilbake til alle rapporter

Veien , altså Råvegen, er full av hull, vann og vaskebrett.

Rapportert i kategorien Gater/Veier anonymt 16:47, tir. 23 mars 2021

Sendt til Statens vegvesen region midt og Stjørdal 3 minutter senere

Veien har dype hull. Mange hull på samme sted. Ikke til å unngå. Skjønner at det er ei vanskelig årstid. Men kan dere ikke fikse veien ordentlig en gang for alle. Har ikke råd til å ødelegge en bil til.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Still open, via questionnaire, 20:24, ons. 21 april 2021

  • Veien er enda verre nå.

    Publisert anonymt 20:24, ons. 21 april 2021

  • Still open, via questionnaire, 21:44, tor. 20 mai 2021

  • Veien er skrapet en dag. Men straks like ille. Jeg gir opp!

    Publisert anonymt 21:44, tor. 20 mai 2021

  • Kan noen komme å fikse Råvegen. Store hull og sprekker som nesten går tvers over veien. At det ikke går an å ordne veien en gang for alle.!! Må koste mer penger slik det fungerer nå.

    Publisert anonymt 21:56, tor. 28 oktober 2021

  • Nå kjørte en bil av veien der det er et stort hull. Kl 22 28/10-21

    Publisert anonymt 22:16, tor. 28 oktober 2021

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?