Tilbake til alle rapporter

Strekningen fra avkjøringen fra 215 og til Bjørke er nedslitt og med store hull.

Rapportert i kategorien Hull i vei anonymt 08:06, tor. 25 mars 2021

Sendt til Åmot og Statens vegvesen region øst 3 minutter senere

Strekningen har i lang tid vært nedslitt, full av store hull og store dammer. Noe mer ok i vinter, men nå i vårløsningen katastrofalt dårlig og trafikkfarlig.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?