Tilbake til alle rapporter

Slitt og falmet vikepliktskilt

Rapportert i kategorien Trafikkskilter anonymt 17:42, torsdag 25 mars 2021

Sendt til Statens vegvesen region øst og Vestre Toten 2 minutter senere

I krysset Rognerudvegen og Øverbyvegen på Raufoss, er det et veldig slitt og falmet vikepliktskilt. Dette skiltet kunne helt klart ha blitt skiftet ut snart. Er det fylket eller kommunen som har ansvaret for skiltingen her ?

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 19:46, torsdag 22 april 2021

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 00:08, fredag 21 mai 2021

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter