Tilbake til alle rapporter

Mange hull, vann som renner nedover veien, generelt dårlig vei.

Rapportert i kategorien Hull i vei anonymt 13:44, fredag 26 mars 2021

Sendt til Statens vegvesen region midt og Stjørdal mindre enn et minutt senere

Nå må kommunen fikse Rådalsveien!! Det er masse hull, vann renner nedover veien og ikke i grøfta, ja helt vanlig vår-vei! Ser dere er ut og finkjører med stor kommunebil med blinkende lys, men det fikser ikke veien om dere tror det. Dere må gjøre noe med det, gjerne med en god gammeldags spade. Og nei, dere kan ikke vente til teleløsning er ferdig og det er sommer. Det gjelder hele Rådalsveien, ikke bare der jeg markerte i kartet.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter