Tilbake til alle rapporter

Flere store dype hull rognbudalen krysset 1/2/50

Rapportert i kategorien Hull i vei anonymt 11:22, lørdag 27 mars 2021

Sendt til Trondheim og Statens vegvesen region midt 2 minutter senere

Flere store dype hull i veien siden snø forsvant

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Rask løsning, men kun provisorisk som hvert år. Her er det nok mye mer lønnsomt å utbedre hele gaten med ny asfalt.

    Publisert anonymt 11:57, lørdag 24 april 2021, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter