Tilbake til alle rapporter

Lang rekke med veilys er blitt borte.Gang og sykkelvei langs 714 i Sistranda sentrum

Rapportert i kategorien Gatelys anonymt 21:47, søndag 28 mars 2021

Sendt til Statens vegvesen region midt og Frøya 2 minutter senere

Enkeltvise lys har vært borte i flere måneder men nå er det sammenhengende rekke med lys borte.Bekmørkt og trafikkfarlig

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    Publisert anonymt 08:46, fredag 30 april 2021, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter