Tilbake til alle rapporter

The road on the whole area in the picture is almost constantly covered with potholes

Rapportert i kategorien Hull i vei anonymt 17:32, torsdag 8 april 2021

Sendt til Oslo og Statens vegvesen region øst 3 minutter senere

The road on the whole area in the picture is almost constantly covered with potholes. Can you please consider using a better material as this does not last long at all and it's easily washed out of the water and traffic. There are currently lots of potholes and some are large and very deep. Also a pipe was replaced few months back and the road is dented now. The whole road needs better maintenance.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter