Tilbake til alle rapporter

Gatelyset virker ikke.

Rapportert i kategorien Gatelys av jardar@komperud.no 16:59, fre. 9 april 2021

Sendt til Statens vegvesen region sør og Kongsberg 1 minutt senere

Gatelyset virker ikke lenger. Pæren har nok gått. Har blinket i en lengre periode før den nå ble mørk.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 21:00, fre. 7 mai 2021

  • Vel... en måned er gått og ingen lys i sikte.

    Sendt inn av jardar@komperud.no 21:00, fre. 7 mai 2021

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 22:08, fre. 4 juni 2021

  • Lyset virker av og til. Når det lyser så blinker det nesten hele tiden. Om lyspæren er byttet så virker det som om det er delvis kabelbrudd, eller dårlig kontakt et sted.

    Sendt inn av jardar@komperud.no 22:08, fre. 4 juni 2021

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter