Tilbake til alle rapporter

Gatelysene er av

Rapportert i kategorien Gatelys av Susana V Luzardo Engen 21:15, lørdag 10 april 2021

Sendt til Statens vegvesen region øst og Løten 5 minutter senere

Det er bekmørkt i skrinhagavegen og kirkevegen. Fint om det blir fiksa fort da det er omkjøring via skrinhagan da kirkevegen er stengt. Der er flere som kjører på gangstien, både bil og moped. Mange barn og voksne som ikke bruker refleks.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter