Tilbake til alle rapporter

Dype huller i veien, krakelert asfalt.

Rapportert i kategorien Hull i vei av Rita Junker Lian 14:44, søn. 11 april 2021

Sendt til Mandal og Statens vegvesen region sør 1 minutt senere

Dype hull og krangler asfalt. Der bilistene svinger "utenom" hullene begynner asfaltkanten ved enkelte av hullene (flertall) å svikte og veien synker ned mot grøfta

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Oppdateringer

  • Still open, via questionnaire, 15:00, søn. 9 mai 2021

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?