Tilbake til alle rapporter

Hullete vei hele året

Rapportert i kategorien Gater/Veier av Swins@broadpark.no 15:40, tirsdag 13 april 2021

Sendt til Bjugn og Statens vegvesen region midt 5 minutter senere

Generelt dårlig veistandard. Hull på hull. Skrapes veien er hullene tilbake etter neste regnbyge.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • De kom og ha på grus og skrapte veien. Grusen som ble brukt binder seg dårlig så nå er det masse vaskebrett. Må vel vente og se når det har kommet noe regn? Varsler igjen om hullene kommer igjen, og det gjør de sikkert?

    Sendt inn av Swins@broadpark.no 18:23, tirsdag 11 mai 2021, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter