Tilbake til alle rapporter

Dypt hull i Osloveien

Rapportert i kategorien Hull i vei av Tore Wold 19:49, tirsdag 13 april 2021

Sendt til Trondheim og Statens vegvesen region midt 1 minutt senere

Dypt hull i veikankten i overgang mellom midlertidig rundkjøring og vei. Nordlig retning. Fikk skadet dekk og felg i dag.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fånyttes! Trondheim kommunes utbygger avviste at det var ett hull i veien og hevdet jeg måtte ha vært langt utpå veiskulderen over 100 meter nord for der jeg traff. Uforståelig ansvarsforskrivelse.

    Sendt inn av Tore Wold 12:05, onsdag 12 mai 2021

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter