Tilbake til alle rapporter

Gravd over gangvei, ikke kommet asfalt enda,det ble utfør gravearbeid i vinter

Rapportert i kategorien Fortau/gangstier av Tom Petersen 20:25, tirsdag 13 april 2021

Sendt til Statens vegvesen region sør og Kongsberg 5 minutter senere

Det er en gangvei som er mye brukt så asfalt må komme nå Meldt inn 13.04 2021

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 21:05, tirsdag 11 mai 2021

  • Litt overrasket at det kan ta så lang tid å legg asfalt,på en gangvei som er mye brukt til sykkel/rulleski

    Sendt inn av Tom Petersen 21:05, tirsdag 11 mai 2021

  • Har vært klart lenge,men asfalt tar altfor lang tid å få lagt

    Sendt inn av Tom Petersen 21:33, tirsdag 8 juni 2021, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter