Tilbake til alle rapporter

Mange hull langs asfaltkanten

Rapportert i kategorien Hull i vei anonymt 17:22, onsdag 14 april 2021

Sendt til Statens vegvesen region midt og Klæbu 2 minutter senere

Siden de gravde ned fiberkabel langs veien her har det vært mange hull. Jeg har forsøk å fylle de flere ganger, men de kommer fort tilbake og blir bare større og større.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter