Tilbake til alle rapporter

Det er flere dype hull i veien, og vi må kjøre omveier for å unngå å ødelegge bilene. Veien fra Distr. Lege Øvrelidsvei og inn Arnt Forsetsvei er også ødelagt

Rapportert i kategorien Hull i vei anonymt 16:48, torsdag 15 april 2021

Sendt til Trondheim og Statens vegvesen region midt 1 minutt senere

Vi har ofte problemer med mange dype hull i gatene inn til eneboliger både i Mentz Skjetnesvei, Distr.lege Øvrelidsvei og Arnt Forsetsvei. Det kommer av og til veiskrape, men det går 14 dager så er det like ille igjen. Problemene skaper både fare for fotgjengere i og med at bilene kjører i sikksakk, og fare for store ødeleggelser på biler. Håper på en permanent løsning!

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Alf Johansen vei er hullete og ukjørbar!

    Sendt inn av Monica 10:58, fredag 16 april 2021

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter