Tilbake til alle rapporter

Kjempestore steiner har rast fra steinmur

Rapportert i kategorien Gater/Veier anonymt 19:35, torsdag 15 april 2021

Sendt til Rygge og Statens vegvesen region øst 4 minutter senere

Det har rast ned noen kjempetunge steiner fra steinmuren og nesten ut i veien. Det skaper utfordringer for oss som parkerer langs gaten i forbindelse med levering og henting i barnehagen, siden vi da må parkere midt i veien.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter