Tilbake til alle rapporter

Innkjøring forbudt

Rapportert i kategorien Trafikkskilter av Sivert Skavlan 10:16, fredag 16 april 2021

Sendt til Levanger og Statens vegvesen region midt 3 minutter senere

Skilt sier innkjøring forbudt ved ferdsel mot sør/øst. Dette skiltet gjelder også for syklister. Om enveiskjøring gjelder (også for syklister), bør det føres opp med skilt om enveiskjøring. Om veien er ment for ferdsel i begge retninger for syklister, bør skiltet oppdateres med underskilt "gjelder ikke syklister". Slik det er nå, bryter man veitrafikkloven om man sykler mot skiltet, noe som igjen fører til at jeg som syklist mister respekt for tilsvarende skilt andre steder, som igjen kan skape trafikkfarlige situasjoner.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • .

    Sendt inn av torkve@levanger.kommune.no 08:38, onsdag 5 mai 2021, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter